PROBİOSİS İLAÇ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Probiyotikli bariyer krem-yatak yarası kremi-sedef kremi-egzama kremi


Probiosis İlaç Sanayi, 14 Haziran 2019 tarihinde İzmir’de kurulmuş genç bir firmadır. Kronik yara tedavisinde modern yara bakım ürünlerinin GMP standartlarına uygun fason üretimlerini farklı firmalarda gerçekleştirerek, Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Ortopedi, Dermatoloji, Geriatri, Vasküler Cerrahi, Fizik Tedavi, İnfeksiyon hastalıkları, Endokrinoloji, Sualtı ve Hiperbarik Tıp ve OTC alanında ürünleri pazara sunarak “Cilt rahatsızlıklarına , doğal ve faydalı mikroorganizmalarla müdahale ” sloganı ile hareket etmektedir.

Her zaman doğaya ve insana saygı duyan, doğadan aldığını insanlığın faydasına sunmayı amaç edinen bir firmadır. Probiosis, Hastalarda enfeksiyonların önlenmesi, bilinçsiz antibiyotik kullanımının önüne geçilmesi ve hastaların tedavilerinde yenilikci, çevre ve insan sağlığına duyarlı çözümler sunulması için çalışmalarını yapmaktadır. Sürdürülebilir bir üretim için üretimde sistem kalitesi ISO 9001, ISO 13485, GMP ve CE gibi kalite standartları cercevesinde, surekli takip ve geliştirme sistemi ile sağlanmaktadır.

Sağlık Sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip edip, yenilikçi, modern ve doğal ürünleri, yüksek standartlarda üreterek, Türk tıbbının hizmetine sunan, milli gelire ve istihdama katkı sağlayan, kendi alanında farklı ürünler üreten ve lider bir firma olmaktır.

Şirket çalışanlarıyla birlikte çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek, mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, bütün faaliyet sahalarında çevre bilincinin oluşturulmasını sağlamak, doğadan aldığını insanlığın faydasına sunmaktır.