Teslimat ve Kargo Koşulları

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Üyelik bilgileriniz üzerinden size kargo süreci bilgilendirmesi yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Probiosis garantisi ile size teslim edilecektir.

Aynı Gün Hızlı Kargo imkanı var mı?

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve siparişlerinizi hafta içi saat 16:00’dan (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 15:30'dan), Cumartesi günleri ise saat 12:00’dan (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 11:00' dan) önce verdiğiniz taktirde aynı gün içerisinde kargoya teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargonun çalıştığı her gün mağazamızdan gerçekleştirdiğiniz alışverişler kargo ile adresinize gönderilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda bir ile iki iş günü arasında gerçekleştirilir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde siparişlerinizi ulaştırabilmek için Enzycurekrem.com Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip kargo şirketlerinden birisi olan Aras Kargo ile çalışmaktadır. Gönderi yapıldığında size SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kargo ücreti ne kadar?

https://www.enzycurekrem.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın ARAS Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. 

Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, paket adedi yanlışsa:

Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturunuz.

İçerik ve adet kontrolü yaparak kargoyu teslim almama kararı vermeniz halinde ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip bize geri gönderiniz.

Güvenli Alışveriş

Probiosis İlaç Sanayi Ticaret A.Ş. iştiraki olan Enzycurekrem.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Enzycurekrem.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır, Garanti Sanal Pos ödeme sistemlerinde saklanır. Kesinlikle Enzycurekrem.com veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Enzycurekrem.com’da bilgileriniz güvence altına alınarak 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.